Pojemnik na żywność Stainless King THERMOS

314,10 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Pojemnik na żywność Stainless King THERMOS 0,6l

Nierdzewny pojemnik zawierający dwa wodoszczelne naczynia nadające się zarówno do przechowywania ciepłych jak i zimnych dań. Pojemnik świetnie sprawdzi się również jako jedno duże naczynie na żywność, a nakrętka jako dodatkowy kubek


Stainless King to wykonany z nierdzewnej stali wytrzymały pojemnik izolowany próżniono. W środku znajduję się dwa niezależne pojemniki, każde o pojemności 0,6l, do przechowywania żywności. Oba z naczyń wyposarzono w wodoszczelne pokrywy umożliwijące również przechowywanie płynnych dań. Naczynia sprawdzą się zarówno do dań ciepłych jak i zimnych, a sam pojemnik może też posłuzyć bez naczyń jako wodoszczelny termos o pojemności 1,39l. Naczynia mogą być użytkowane w mikrofali oraz  zmywarce.
Seria produktów Stainless King to gwarancja wysokiej jakości w połączeniu z niebywałą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Korpus pojemnika wykonano ze specjalnie wzmocnionej stali nierdzewnej odpornej na niespodziewane upadki. Naketka z powodzeniem może posłużyć jako kubek o pojemności 500ml, a praktyczny uchwyt w górnej części gwarantuje swobodne i wygodne przenoszenie.

Więcej informacji
Producent Thermos
Pojemność termosu 600ml
Materiał korpusu Stal nierdzewna
Izolacja termiczna Dwuścienna izolacyjno-próżniowa
Podtrzymywanie ciepła do 12h
Podtrzymywanie zimna do 24h
Wysokość 230mm
Średnica 160ml
Średnica szyjki 134mm
Dodatkowe funkcje Solidny uchwyt
Waga 1180g
Gwarancja 24 miesiące
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto