Regulowana linka z zamkiem MASTER LOCK 5 mm

108,00 zł
Czas dostawy: 48h

Regulowana linka z zamkiem MASTER LOCK 5 mm

Pleciona linka wykonana z stali hartowanej odpornej na zniekształcenia oraz wszelkie próby przecięcia. Pozwala bezpiecznie zamocować fotopułapkę w miejscu, w którym jej potrzebujemy. Świetnie sprawdzi się także jako zapięcie rowerowe chroniąc nas przed niepożądanym otwarciem zamka.

Linka o nowoczesnym wyglądzie z zamkiem master lock daje nam wysokie bezpieczeństwo i elastyczność. Pleciona linka wykonana została przy użyciu hartowanej stali zapewniając wytrzymałość, natomiast wykorzystanie zapięcia masterlock z szyfrem uchroni nas przed niepożądanym otwarciem zamka. Linka posiada regulowaną długość kabla sięgającego nawet do 1,85 m przez co możemy objąć nią nawet grube przedmioty. Średnica linki stalowej wynosi 5 mm.

Zabezpieczenie fotopułapki dzięki tej powlekanej lince stalowej i zamontowanie na drzewie bądź słupie jest najłatwiejszym i najbezpieczniejszym sposobem na udaremnienie kradzieży, czy upadku kamery.

Posiada 30 lat gwarancji na część mechaniczną. Linka zabezpieczająca master lock sprawdzi się również jako zapięcie rowerowe, które uchroni nas przed niepożądanym otwarciem zamka przez niedozwolone osoby.

Wśród produktów master lock mamy dostępna jeszcze linkę stalową o średnicy 8 mm. - Regulowana linka MASTER LOCK 8 mm.

Więcej informacji
Producent MasterLock
Udźwig 300
Kolor czarny
Długość 1,85 m
Zabezpieczenia Zamek szyfrujący
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto