Rewolwer wiatrówka COLT PYTHON 6" 4,5 mm BB's / Diabolo CO2

399,00 zł
Czas dostawy: Zapytaj o dostępność

REWOLWER WIATRÓWKA COLT PYTHON 6" 4,5 MM BB'S / DIABOLO CO2

Uniwersalna replika MAGNUM .357 zasilana kapsułami CO2, wyposażona w dwa wymienne magazynki - dla śrutu BB's i Diabolo. Wykonana z lekkiego, solidnego polimeru oraz elementów metalowych zamka. Zabezpieczana za pomocą bezpiecznika nastawnego. Możliwość strzelania dwoma typami śrutu czyni pistolet odpowiednim zarówno dla strzelania precyzyjnego, jak i dynamicznego.

COLT PYTHON 6" 4,5 mm BB's / DIABOLO CO2 jest wiatrówkową, uniwersalną pod względem amunicji repliką kultowego Magnum'a .357, zasilana kapsułą CO2. Jest ona przeznaczona dla zarówno dla śrutu typu BB'S, jak i DIABOLO. Pistolet charakteryzuje się solidną konstrukcją, wykonaną z polimeru oraz osadą z elementami metalowymi, co gwarantuje jej niezawodność i długotrwałe działanie. Zestawienie tych materiałów czyni wiatrówkę lekką, co niewątpliwie stanowi zaletę dla młodzieży i osób początkujących swoją przygodę ze strzelectwem pneumatycznym.

Colt Python 4,5 mm Widok rękojeści

 

 

 

Główne cechy produktu :

  • Lufa o długości 6 cali sprawia, że już po krótkim treningu możliwe jest precyzyjne lub długodystansowe strzelanie,
  • Wiatrówka wykorzystuje mechaniczne przyrządy celownicze w postaci muchy o stałej nastawie oraz regulowanej w pionie i poziomie szczerbiny,
  • Anatomiczne wycięcia na rękojeści o gumowych okładzinach poprawiają stabilność broni w chwycie,
  • Mechanizmy pistoletu cechują się doskonałym spasowaniem i wysoką kulturą pracy,
  • O bezpieczeństwo podczas przechowywania lub transportu można zadbać dzięki zastosowanemu bezpiecznikowi nastawnemu, zlokalizowanemu przed kurkiem.

 

 

 

 

 

Śrut stalowy BB's 4,46 mm oraz ołowiany Diabolo 4,5 mm

Dwa magazynki należące do zestawu umożliwiają strzelanie dwoma rodzajami śrutu - BB's 4,46 mm (Magazynek Polimerowy) i Diabolo 4,5 mm (Magazynek stalowy). To sprawia że pistolet dobrze sprawdzi się zarówno w strzelaniu precyzyjnym, jak i dynamicznym. Każdy z magazynków mieści 10 sztuk śrutu, co zapewnia szybkostrzelność oraz komfortową zabawę. Po każdym wystrzale magazynek automatycznie się obraca, co jest cechą zaczerpniętą z mechaniki broni palnej.

Colt Python 4,5 mm Magazynki

Zasilanie CO2

Rewolwer zasilany jest kapsułami CO2 12 gr. Sprężony gaz wyrzuca śrut BB's z prędkością początkową do około 130 m/s. W przypadku śrutu Diabolo jest to około 110 m/s. Pozwala to na celne strzelanie na dystansie do 30 metrów. Instalacja kapsuły jest szybka i prosta. Należy jedynie odsunąć polimerową okładzinę, umieścić nabój w doku i dokręcić go za pomocą zamocowanego do okładziny klucza imbusowego. Jedna kapsuła CO2 w zależności od temperatury powietrza i dynamiki strzałów pozwala na oddanie około 60 wyrzutów śrutu. Należy przy tym pamiętać, że przebity nabój gazowy nie powinien przebywać w wiatrówce dłużej niż 48 godzin - po tym czasie należy go wymienić lub 'wystrzelać'.

Mechanizm spustowy

Mechanizm spustowy pistoletu działa w trybach SA (Single Action) lub DA (Double Action). Oznacza to, że strzelanie może odbywać się metodą samonapinania (SA) lub po uprzednim naciągnięciu kurka (DA).

 

ZOBACZ TAKŻE : Rewolwer wiatrówka COLT PYTHON 2,5" 4,5 mm BB's / Diabolo CO2

Więcej informacji
Producent Colt
Rodzaj śrutu BB's / Diabolo
Kaliber 4,5 mm
Rodzaj zasilania Kapsuła CO2
Ilość strzałów z jednostki załadowania ~ 60 strzałów
Magazynek Tak
Pojemność magazynka 10 sztuk
Sposób przeładowania śrutu SA (Single Action) / DA (Double Action)
Energia początkowa (J) Poniżej 17 J
Prędkość początkowa 130 m/s (427 fps) / 110 m/s (361 fps)
Wymagane zezwolenie Nie
Odrzut Brak
Klasa celności Rekreacyjna
Stylistyka Replika
Materiał osady Metal
Kolor osady Czarny
Materiał konstrukcji Polimer
Kolor kontrukcji Czarny
Przyrządy celownicze stałe Tak (Muszka i Szczerbina)
Możliwość montażu celownika optycznego Nie
Ilość szyn montażowych 0
Bezpiecznik Tak
Rodzaj bezpiecznika Nastawny
Długość całkowita 290 mm
Waga 561 g
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto