Słuchawki RealHunter Active PRO czarne + okulary

218,00 zł
Czas dostawy: 48h

Słuchawki RealHunter Active PRO czarne + okulary

Profesjonalne ochronniki słuchy firmy RealHunter działające zarówno w trybie aktywnym oraz pasywnym (23 dB NRR). Wyposażone w dwa mikrofony kierunkowe, dzięki którym możemy nasłuchiwać dźwięków otoczenia oraz prowadzić konwersacje przy jednoczesnym odcięciu wszystkich odgłosów powyżej 85 dB. W komplecie dodatkowo otrzymujemy wytrzymałe okulary ochronne Protect

Profesjonalne ochronniki słuchy w postaci słuchawek z firmy RealHunter działają zarówno w trybie aktywnym oraz pasywnym (23 dB NRR). Wyposażone w dwa mikrofony kierunkowe, charakteryzujące się dużą czułością i precyzją, które wbudowano bezpośrednio w korpus i obudowano trwałym plastikiem. Dzięki nim możemy w prosty i bezpieczny sposób nasłuchiwać dźwięków otoczenia oraz prowadzić konwersacje jednocześnie będąc przekonanym iż wszystkie odgłosy o wartości powyżej 85 dB zostaną w odpowiednim momencie skutecznie odcięte chroniąc nasze uszy.

 

Słuchawki aktywne RealHunter ACTIVE PRO zasilane są za pomocą dwóch baterii typu AAA, natomiast obsługa odbywa się za pomocą pokrętła, które po wyraźnie słyszalnym kliknięciu włącza lub wyłącza urządzenie. Dalsze sterowanie pokrętłem reguluje głośność. 

 

Ważnym dodatkiem charakterystycznym dla AKTIVE PRO, który z pewnością zadowoli nie jednego użytkownika, jest wyposażenie w gniazdo mini jack, za pomocą którego możemy bezpośrednio podłączyć urządzenie typu radio, odtwarzacz mp3 czy telefon komórkowy przekształcając ochronniki słuchu na sprzęt „grający”. Co istotne, pomimo odtwarzania z zewnętrznego urządzenia, słuchawki nadal pobierają odgłosy otoczenia oraz odcinają te powyżej wspomnianych 85 dB.

 

Nieopodal pokrętła sterującego znajduje się dioda kontrolna, która po włączeniu słuchawek informuje o aktualnym trybie pracy tj. aktywnym lub pasywnym.

 

Guma będąca w bezpośrednim kontakcie z naszymi uszami, jest miękka i delikatna. Posiada otwór odprowadzający nadmiar powietrza, dzięki czemu ochronniki bardzo dobrze przylegają do naszej głowy. Pałąk natomiast obszyty jest miłą w dotyku, zamszową tkaniną. Duży zakres regulacji nauszników sprawią, że są pewnie osadzone.

 

Słuchawki RealHunter Aktive Pro to sprzęt, który zapewne zwróci uwagę nie tylko myśliwych ale również strzelców sportowych oraz pracowników służb mundurowych mających częsty kontakt z bronią palną. Dzięki specjalnemu wycięciu na bakę idealnie sprawdzą się również w trakcie strzelania z broni długiej. 

 

W komplecie ze słuchawkami otrzymujemy również okulary ochronne Protect posiadające standard ANSI. Grube oraz wytrzymałe szkła wykonane z pełni przeźroczystego, nie zniekształcającego obrazu tworzywa skutecznie ochronią nasze oczy w kryzysowych sytuacjach. Dodatkowym atutem jest 3 stopniowa regulacja zauszników oraz miękkie gumowe poduszki na nos.

Więcej informacji
Producent RealHunter
Rodzaj ochrony Aktywna
Poziom odcięcia dźwięków 85 dB
Tłumienie NRR 23 dB
Składany pająk Tak
Wejście audio Tak
Bluetooth Nie
Zasilanie 2 x AAA
Waga 272 g
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto