Śrut BB's Walther 4,5 mm 3000 szt. Premium

60,00 zł
Czas dostawy: 48 h

ŚRUT BB'S WALTHER PREMIUM KAL. 4,5 MM 3000 SZT.

Stworzony z myślą o wiatrówkach śrut stalowy Premium ze specjalną powłoką, zwiększającą powtarzalność. Doprecyzowany ciężar i wymiar ograniczają ryzyko zacięć.

Śrut BB's WALTHER PREMIUM 4,5 mm 3000 szt. to stalowy śrut kulisty, o zwiększonej dokładności, stworzony z myślą o wiatrówkach samopowtarzalnych z gładką lufą i magazynkami rzędowymi jak np. RazorGun, Umarex, Beretta, Walther, czy Glock.

Amunicję w wydaniu Premium wykonano ze stali ze specjalną powłoką, mającą wpływ na zwiększoną powtarzalność trafień. Dokładność wymiaru i precyzja ciężaru ogranicza ryzyko zacięć. 

Śrut stalowy BB's może być bezpiecznie ładowany do magazynków o większej pojemności, bez obawy o odkształcenie, czego nie można powiedzieć w przypadku zastosowania śrutu ołowianego diabolo 4,46 mm. BB's jest tańszy i mniej celny niż śrut diabolo, dlatego wykorzystuje się go przede wszystkim do strzelania rekreacyjnego, gdzie najistotniejsza długotrwała i dobra zabawa. Dzięki praktycznemu pojemnikowi z lejkiem ładowanie magazynka staje się znacznie szybsze.

Więcej informacji
Producent Walther
Kaliber 4,5 mm
Przeznaczenie Wiatrówki
Kształt Kulisty
Waga 0,36 g
Opakowanie Pojemnik plastikowy
Materiał Stal
Ilość sztuk 3000
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto