Szyna weaver/picantinny - 1"/30 mm

59,00 zł
W magazynie

SZYNA WEAVER / PICATINNY - 1" / 30 mm

Praktyczna poziomiczka z szyną Weaver, która oprócz głównej funkcji korekcyjnej umożliwia zastosowanie dodatkowych akcesoriów. Pasuje na tubus o średnicy 1” oraz 30mm.

Konstrukcja wykonana z mocnego anodowanego aluminium, odpornego na zarysowania i korozję. Z zastosowaniem wkładki dystansowej poziomiczkę można zamontować na dwa najbardziej popularne średnice tubusu tj. 1” oraz 30mm/1,18". Górną część korpusu wyposażono w szynę Weaver umożliwiającą zamontowanie bogatej oferty dodatkowych akcesoriów począwszy od latarek, iluminatory czy celowniki laserowe lub kolimatory. Wyraźna podziałka poziomicy umożliwia szybki odczyt pomiaru oraz wprowadzenie korekcji bez zakłócania celowania.

 

Poziomiczka stanowi praktyczny dodatek, świetnie sprawdzający się zarówno w broni pneumatycznej oraz palnej. Skutecznie umożliwia ustawienie broni w idealnej pozycji, mający ogromny wpływ na celność i precyzję oddanego strzału.

 

Mała poziomiczka, która w szybki i praktyczny sposób umożliwia ocenę poprawności składu broni. Nieznaczna waga produktu nie obciąża dodatkowo broni.

Więcej informacji
Producent Bór Hunter
Materiał Aluminium lotnicze
Zastosowanie Tubus średnicy 25,4mm / 1", Tubus średnicy 30mm / 1,18"
Funkcje dodatkowe Szyna w standardzie Weaver umożliwia zamontowanie dodatkowego oporządzenia.
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto