Termos na jedzenie z łyżką THERMOS rustic red 0,71l

172,70 zł
Czas dostawy: 48h

Termos na jedzenie z łyżką THERMOS rustic red 0,71l

Izolowany próżniowo termos wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej spowalniającej wzrost bakterii. Produkt koloru rustic red ze zintegrowaną łyżką i kubkiem

 

Wytrzymały termos na jedzenie przeznaczony do użytku codziennego. Wykonany został estetycznie oraz z należytą solidnością. Termos wyposażono w składaną łyżkę oraz wodoszczelną nakrętkę.

 

Produkt jest izolowany próżniowo co zapewnia mu podtrzymanie temperatury nawet do 14 godzin w przypadku cieczy ciepłych*, natomiast w przypadku cieczy zimnych* jest to aż do 24 godzin. Waga termosu jest niewielka, ponieważ wynosi raptem 440g co sprawia że praktycznie nie odczujesz dodatkowego ciężaru w codziennym użytkowaniu.

 

Szeroka szyjka produktu zapewnia łatwość nabierania oraz napełniania ponadto ułatwia utrzymanie termosu w należytej czystości. Składana łyżka złożona jest z dwóch zawiasów przez co mieści się w specjalnie zaprojektowanym wgłębieniu w nakrętce.

 

Zakup markowych produktów firmy Thermos to również gwarancja dostępności do ewentualnych części zamiennych oraz pełna obsługa zarówno w czasie gwarancji jak i po okresie gwarancyjnym.

 

 

*Wydajność izolacyjna sprawdzana jest z użyciem wody zatem czas, w którym zawartośc termosu pozostaje w żądanej temperaturze zależy od zawartości wody który zawiera dany pokarm. Posiłki polecane do termosu do zupy, jedzenie papkowate, przekąski lub sałatki owocowe

Więcej informacji
Producent Thermos
Pojemność termosu 710ml
Materiał korpusu Stal nierdzewna
Izolacja termiczna Dwuścienna izolacyjno-próżniowa
Podtrzymywanie ciepła do 14h
Podtrzymywanie zimna do 24h
Wysokość 185mm
Średnica 95mm
Średnica szyjki 70mm
Dodatkowe funkcje Składana łyżka
Waga 440g
Gwarancja 24 miesiące
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto