THERMACELL MR300 – URZĄDZENIE ODSTRASZAJĄCE KOMARY I MESZKI ZIELONY

189,00 zł
Czas dostawy: 3-5 dni

THERMACELL MR300 – URZĄDZENIE ODSTRASZAJĄCE KOMARY I MESZKI ZIELONY

Przenośne urządzenie, skonstruowane z myślą o myśliwych, wędkarzach, obserwatorach natury, survivalowcach czy wszystkich, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Zapewnia skuteczną ochronę przed komarami i meszkami na powierzchni 20m². Nie zawiera żadnych szkodliwych czynników niebezpiecznych dla zdrowia.

Środek na komary w postaci urządzenia Thermacell MR300 to niewątpliwie lider wśród konkurencji. Jest to mobilne urządzenie, skonstruowane z myślą o myśliwych, wędkarzach, obserwatorach natury, survivalowcach czy wszystkich, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Umieszczając odstraszacz w dodatkowym etui firmy Thermacell za sprawą mocnego klipsa otrzymujemy również możliwość przypięcia kabury do plecaka, paska, szelek czy innego ekwipunku turystycznego przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności sprzętu.

 

Po włączeniu tworzy strefę ochronną na powierzchni 20m²

 

Urządzenie skutecznie odstrasza komary poprzez emisję d-alertyny (zsyntetyzowany składnik występujący w naturze w chryzantemach) w wyniku podgrzania nasączonych mat. Po kilku minutach tworzy się „parasol ochronny” o powierzchni 20m². Konstrukcja pozwala w dowolnym momencie włączyć i wyłączyć odstraszacz, dzięki czemu podstawowy zestaw rekomendowany na 12 godzin aktywnej ochrony starczy na wiele dni. Thermacell działa bez hałasu, szkodliwych dla zdrowia oparów, środków DEET czy otwartego ognia. Dzięki temu bez obaw może być stosowany w obecności dzieci oraz zwierząt domowych zapewniając Tobie i twoim bliskim pełną ochronę i satysfakcję przed komarami na powierzchni 20m². Niezbędny czas po uruchomieniu w jakim Thermacell osiąga pełną skuteczność to zaledwie 10 – 15 minut.

 

 

Nie daj się komarom!

Zdecyduj się na Thermacell MR300 i stwórz swoją strefę wolną od ukąszeń!!

 

Najważniejsze cechy:

Lekki, przenośny, bezpieczny – bez otwartego ognia

96% skuteczności ochrony przed komarami

Bezpieczny dla alergików (nie trzeba nanosić na skórę)

- Nie wydziela zapachu

Neutralny dla środowiska

- Dostępny w kolorach czarnym, niebieskimlime i zielonym

Działa ze wszystkimi matami odstraszającymi i wkładami marki Thermacell

Zestaw zawiera:

Thermacell urządzenie grzewcze,

3 x oryginalne maty odstraszające (każda zapewnia 4 godziny ochrony przed komarami),

1 x kartridż z butanem (wystarcza na 12 godzin pracy urządzenia).

 

 

 

 

Produkt MR300 marki Thermacell został sprawdzony przez EPA (Agencja Ochrony Środowiska USA) pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności.

 

Zachęcamy do zakupu zestawów uzupełniających, które pozwolą jeszcze dłużej cieszyć się strefa wolną od komarów. ZOBACZ: WKŁADY THERMACELL

Chcesz się dowiedzieć jak dokładnie działa urządzenie? ZOBACZ: DOKŁADNY OPIS URZĄDZENIA

MR300 THERMACELL
Więcej informacji
Producent Thermacell
Rozmiar parasola ochronnego 20 m²
Kolor Zielony
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto