THERMACELL MR450 – URZĄDZENIE ODSTRASZAJĄCE KOMARY I MESZKI

259,00 zł
Czas dostawy: 48h

THERMACELL MR450 – URZĄDZENIE ODSTRASZAJĄCE KOMARY I MESZKI

Przenośne urządzenie, skonstruowane z myślą o myśliwych, wędkarzach, obserwatorach natury, survivalowcach czy wszystkich, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Zapewnia skuteczną ochronę przed komarami i meszkami na powierzchni 20m². Nie zawiera żadnych szkodliwych czynników niebezpiecznych dla zdrowia.

Środek na komary w postaci urządzenia Thermacell MR450 to niewątpliwie lider wśród konkurencji. Jest to mobilne urządzenie, skonstruowane z myślą o myśliwych, wędkarzach, obserwatorach natury, survivalowcach czy wszystkich, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Wspomniany model posiada wzmocniona obudowę zapewniającą większą wytrzymałość nawet w ekstremalnych warunkach. W zestawie klips montowany w tylnej części urządzenia. Dodatkowo umieszczając odstraszacz w dodatkowym etui firmy Thermacell możemy jeszcze bardziej zwiekszyć ochronę modelu MR450 na uskodzenia mechaniczne czy zarysowania. Boczna kieszeń rónież przyda się jako miejsce na zapasowe wkłady czy kartridż. Thermacell MR450 posiada wskaźnik "aktywnej strefy" sygnalizowany za pomocą świecącej lampki zasilanej wbudowana baterią. Po włączeniu tworzy strefę ochronną na powierzchni 20 m²

 

Urządzenie skutecznie odstrasza komary poprzez emisję d-alertyny (zsyntetyzowany składnik występujący w naturze w chryzantemach) w wyniku podgrzania nasączonych mat. Po kilku minutach tworzy się „parasol ochronny” o powierzchni 20 m². Konstrukcja pozwala w dowolnym momencie włączyć i wyłączyć odstraszacz, dzięki czemu podstawowy zestaw rekomendowany na 12 godzin aktywnej ochrony starczy na wiele dni. Thermacell działa bez hałasu, szkodliwych dla zdrowia oparów, środków DEET czy otwartego ognia. Dzięki temu bez obaw może być stosowany w obecności dzieci oraz zwierząt domowych zapewniając Tobie i twoim bliskim pełną ochronę i satysfakcję przed komarami na powierzchni 20 m². Niezbędny czas po uruchomieniu w jakim Thermacell osiąga pełną skuteczność to zaledwie 10 – 15 minut.

 

 

Nie daj się komarom!!!

Zdecyduj się na Thermacell MR450 i stwórz swoją strefę wolną od ukąszeń!!

 

 

Najważniejsze cechy:

Lekki, przenośny, bezpieczny – bez otwartego ognia,

96% skuteczności ochrony przed komarami,

Bezpieczny dla alergików (nie trzeba nanosić na skórę),

- Nie wydziela zapachu,

Neutralny dla środowiska,

Działa ze wszystkimi matami odstraszającymi i wkładami marki Thermacell.

Zestaw zawiera:

- Thermacell urządzenie grzewcze,

- 3 x oryginalne maty odstraszające (każda zapewnia 4 godziny ochrony przed komarami),

- 1 x kartridż z butanem (wystarcza na 12 godzin pracy urządzenia).

 

 

 

 

 

Produkt MR450 marki Thermacell został sprawdzony przez EPA (Agencja Ochrony Środowiska USA) pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności.

 

Zachęcamy do zakupu zestawów uzupełniających, które pozwolą jeszcze dłużej cieszyć się strefa wolną od komarów. WKŁADY THERMACELL

Chcesz się dowiedzieć jak dokładnie działa urządzenie? ZOBACZ: DOKŁADNY OPIS URZĄDZENIA

MR450 THERMACELL

 

Więcej informacji
Producent Thermacell
Rozmiar parasola ochronnego 20 m²
Kolor Grafitowy
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto