Uryna liszki podczas cieczki GUNBROKER 100ml

69,40 zł
Czas dostawy: 48h

URYNA LISZKI PODCZAS CIECZKI GUNBROKER 100ml

Jeśli marzysz o pięknym lisie podczas rui to idealnie trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze samorobne wabiki, które przyciągną uwagę zwierzęcia, które Cię interesuje, dzięki czemu zostaniesz z nim sam na sam.

Niezwykle skuteczny wabik na lisy - syntetyczna uryna liszki w cieczce. Uryna liszki w czasie cieczki to jeden z najskuteczniejszych wabików na lisy w okresie godowym lisów. Wabiki dźwiękowe (kniazienie zająca, pisk myszy) są w tym czasie mniej skuteczne. Lisy w godowym amoku myślą jedynie o zaspokojeniu swojego popędu płciowego.

 

Sposób użycia:
Lisy mają niezwykle czuły węch i samicę w rui wyczują z odległości nawet kilku kilometrów.
W tym okresie lisy są bardzo aktywne, przemierzają znaczne odległości w poszukiwaniu partnerek więc na jednej zasiadce można strzelić kilka, a nawet kilkanaście sztuk.
Wystarczy kilka kropel na podeszwie butów lub na tampon i już można się udać na polowanie.
Warto odświeżać zapach co 2 godziny.
Należy przechowywać w zamkniętym, ciemnym, chłodnym miejscu do następnego sezonu.

 

Głownym składnikiem preparatu jest uryna lisicy podczas rui. Lisy, których uryna znajduje się w preparacie, karmione są naturalnymi, wysokowydajnościowymi proteinami, spożywają mięso takie, jakie mogą znaleźć w lesie. Tym sposobem mamy pewność, że uryna będzie posiadać sutentyczną woń - taką jaką lisy żyjące dziko.

 

Naturalny drażniący zapach czyni preparat również jednym z najbardziej efektywnych neutralizatorów zapachów; doskonały do neutralizowania zapachu człowieka.

 

Preparat stosowany przez myśliwych fotografów i tropicieli przyrody.

Więcej informacji
Producent Gunbroker
Zastosowanie (przeznaczenie) Lisy
Pojemność 100ml
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto