Wabik kwik dzika GUNBROKER WBC03

91,40 zł
Czas dostawy: 48h

Wabik kwik dzika GUNBROKER WBC03

Jeśli marzysz o pięknym dziku to idealnie trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze wabiki, które przyciągną uwagę zwierzęcia, które Cię interesuje, dzięki czemu zostaniesz z nim sam na sam.

Dźwięki wydawane przez nasz wabik przypominają naturalne odgłosy wołającej lochy i odyńca. Świetnie sprawdza się w łowisku.

 

Celem naszego WBC03 składającego się z precyzyjnie dobranego tworzywa jest wywabienie zwierzyny z jej bezpiecznego miejsca, co daje nam możliwość dokładnego obejrzenia naszego czystego celu.

 

Wabik należy umiejętnie wykorzystywać i odpowiednio dmuchać w wabik, aby dobrze wydawał dźwięki. Będzie to nam gwarantowało efektywne zwabienie dzika, daniela. Jak wiadomo starsza zwierzyna nie reaguje gwałtownie na zbyt szybkie dźwięki, gdyż zachowują się bardzo ostrożnie o czym należy pamiętać. Dlatego należy wykonywać odpowiednie modulacje i regulacje dźwięków. Z natury ciekawe dziki będą reagowały na dźwięki wydawane przez nasz wabik również kwicząc. Te zwierzęta mają bardzo silny instynkt stadny. Należy pamiętać, aby nie wykonywać tej czynności bez przerwy.

Więcej informacji
Producent Gunbroker
Zastosowanie (przeznaczenie) Dziki
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto