Wabik na bażanta GUNBROKER PC01

69,40 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Wabik na bażanta GUNBROKER PC01

Jeśli marzysz o pięknym bażancie to idealnie trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze samorobne wabiki, które przyciągną uwagę zwierzęcia, które Cię interesuje, dzięki czemu zostaniesz z nim sam na sam.

Dźwięki wydawane przez nasz wabik przypominają naturalne odgłosy koguta bażanta co przyciąga tą zwierzynę, a nawet lisy mające problem z odnalezieniem pożywienia.

 

Celem naszego PC01 składającego się z precyzyjnie dobranego akrylu jest zlokalizowanie, a następnie wypłoszenie zwierzęcia z jego bezpiecznego miejsca, co daje nam możliwość dokładnego obejrzenia naszego czystego celu. Wabik należy umiejętnie wykorzystywać i odpowiednio wydawać dźwięki. Będzie to nam gwarantowało efektywne zwabienie bażanta.

 

Jak wiadomo starsza zwierzyna nie reaguje gwałtownie na zbyt szybkie dźwięki, gdyż zachowują się bardzo ostrożnie o czym należy pamiętać. Dlatego należy wykonywać odpowiednie modulacje i regulacje dźwięków. Wywoływanie bażanta powinno być jak najbardziej realne co jest jeszcze łatwiejsze dzięki naszemu wabikowi. Do osiągnięcia pożądanego odgłosu trzeba upuścić część wydychanego powietrza poprzez stopniowe otwieranie dłoni. Jeżeli chcesz zwabić bażanty, wystarczy pojedynczy dźwięk co ok. 15–20 minut. Do zlokalizowania zwierząt potrzeba dwóch dźwięków, a do wypłoszenia – czterech, ewentualnie pięciu. Należy pamiętać, aby nie wykonywać tej czynności bez przerwy. Trzeba zacząć od krótkich cichych wabień i stopniowo je zgłaśniać, aby zwrócić uwagę odbiorcy. Miejmy na uwadze długie przerwy między przyciąganiem celu.

Więcej informacji
Producent Gunbroker
Zastosowanie (przeznaczenie) Bażanty
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto