Wabik na daniele GUNBROKER FD01

91,40 zł
Czas dostawy: 48h

Wabik na daniele FD01

Jeśli marzysz o pięknym danielu to idealnie trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze samorobne wabiki, które przyciągną uwagę zwierzęcia, które Cię interesuje, dzięki czemu zostaniesz z nim sam na sam.

Dźwięki wydawane przez nasz wabik przypominają naturalne odgłosy podczas bekowiska przez BYKA DANIELA. Świetnie sprawdza się w łowisku.

 

Celem naszego FD01 składającego się z precyzyjnie dobranego tworzywa jest wywabienie zwierzyny z jej bezpiecznego miejsca, co daje nam możliwość dokładnego obejrzenia naszego czystego celu.

 

Wabik należy umiejętnie wykorzystywać i odpowiednio dmuchać w wabik, aby dobrze wydawał dźwięki. Będzie to nam gwarantowało efektywne zwabienie daniela. Jak wiadomo starsza zwierzyna nie reaguje gwałtownie na zbyt szybkie dźwięki, gdyż zachowują się bardzo ostrożnie o czym należy pamiętać. Wabik wyposażono w oring, którym regulujemy wysokość dźwięków wydawanych przez membranę. Dlatego należy wykonywać odpowiednie modulacje i regulacje dźwięków. Należy pamiętać, aby nie wykonywać tej czynności bez przerwy.

 

Więcej informacji
Producent Gunbroker
Zastosowanie (przeznaczenie) Daniele
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto