Wabik na dziki GUNBROKER WBC02

104,90 zł
Czas dostawy: 48h

Wabik na dziki WBC02

Jeśli marzysz o pięknym dziku to idealnie trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze wabiki, które przyciągną uwagę zwierzęcia, które Cię interesuje, dzięki czemu zostaniesz z nim sam na sam.

Dźwięki wydawane przez nasz wabik przypominają naturalne odgłosy wołającej lochy, dzięki czemu najszybciej na wabik zareagują młode warchlaki. Świetnie sprawdza się w łowisku.

 

Celem naszego WBC02 składającego się z precyzyjnie dobranego drewna i nie twardniejącej gumy jest wywabienie zwierzyny z jej bezpiecznego miejsca, co daje nam możliwość dokładnego obejrzenia naszego czystego celu.

 

Wabik należy umiejętnie wykorzystywać i odpowiednio dmuchać w wabik, aby dobrze wydawał dźwięki. Będzie to nam gwarantowało efektywne zwabienie dzika, daniela. Jak wiadomo starsza zwierzyna nie reaguje gwałtownie na zbyt szybkie dźwięki, gdyż zachowują się bardzo ostrożnie o czym należy pamiętać. Dlatego należy wykonywać odpowiednie modulacje i regulacje dźwięków. Przed użyciem należy rozciągnąć rurę do maksymalnych rozmiarów, a końcówkę delikatnie objąć ręką. Następnie można delikatnie dmuchać, próbując wydać dźwięk. Odpowiednie brzmienie wabika to „REH”. Czynność powinno się wykonać kilkakrotnie, między kolejnymi powtórzeniami trzeba odczekać co najmniej 5 minut. Należy pamiętać, aby nie wykonywać tej czynności bez przerwy. Gwarantujemy, że oferowane w naszym sklepie wabiki na dziki to całkowite odzwierciedlenie naturalnych odgłosów zwierzęcych. Zapewniamy 100% skuteczność produktu podczas polowań.

 

Więcej informacji
Producent Gunbroker
Zastosowanie (przeznaczenie) Dziki
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto