Wabik na dziki i daniele GUNBROKER WBC01

109,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Wabik na dziki i daniele GUNBROKER WBC01

Jeśli marzysz o pięknym dziku lub danielu to idealnie trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze samorobne wabiki, które przyciągną uwagę zwierzęcia, które Cię interesuje, dzięki czemu zostaniesz z nim sam na sam.

Dźwięki wydawane przez nasz wabik przypominają naturalne odgłosy wołającej lochy. Świetnie sprawdza się w łowisku, gdzie przebywają dziki, czy byki daniela.

 

Celem naszego WBC01 składającego się z precyzyjnie dobranego drewna i świetnego tworzywa jest wywabienie zwierzyny z jej bezpiecznego miejsca, co daje nam możliwość dokładnego obejrzenia naszego czystego celu.

 

Wabik należy umiejętnie wykorzystywać i odpowiednio dmuchać w wabik, aby dobrze wydawał dźwięki. Będzie to nam gwarantowało efektywne zwabienie dzika, daniela. Jak wiadomo starsza zwierzyna nie reaguje gwałtownie na zbyt szybkie dźwięki, gdyż zachowują się bardzo ostrożnie o czym należy pamiętać. Dlatego należy wykonywać odpowiednie modulacje i regulacje dźwięków. Warunkiem udanego polowania jest umiejętne wydobycie dźwięków zgodnie ze wskazówkami, które mówią, że należy maksymalnie  rozciągnąć rurę wabika po czym prawą lub lewą dłonią lekko objąć jej końcówkę aby mocno wytłumić dźwięk , a następnie delikatnie dmuchać. Należy pamiętać, aby nie wykonywać tej czynności bez przerwy.

 

Więcej informacji
Producent Gunbroker
Zastosowanie (przeznaczenie) Dziki | Daniele
Zastosowanie (przeznaczenie) Bażanty
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto