Wabik na kaczki dwumembranowy GUNBROKER DC02

72,00 zł
Czas dostawy: 48h

Wabik na kaczki dwumembranowy GUNBROKER DC02

Jeśli marzysz o pięknej kaczce to idealnie trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze samorobne wabiki, które przyciągną uwagę zwierzęcia, które Cię interesuje, dzięki czemu zostaniesz z nim sam na sam.

Dźwięki wydawane przez nasz wabik przypominają naturalne odgłosy kwakania co przyciąga kaczory oraz kaczki.

 

Celem naszego DC02 składającego się z precyzyjnie dobranego drewna jest wywabienie zwierzyny z jej bezpiecznego miejsca, co daje nam możliwość dokładnego obejrzenia naszego czystego celu dzięki zastosowanej podwójnej membranie.

 

Wabik należy umiejętnie wykorzystywać i odpowiednio wydawać dźwięki. Będzie to nam gwarantowało efektywne zwabienie kaczora. Dlatego należy wykonywać odpowiednie modulacje i regulacje dźwięków. Aby efektywnie wywabić zwierzynę wiedzmy iż szybkie wydawanie odgłosów „khrrrkhrrrkhrrr-khrrrkhrrr” zakończone miękkim „kwa” odbierane są przez inne kaczki jako informacja o braku zagrożenia. innym sposobem kwaknięcia powinny być spokojne i ciche, gdyż zbyt głośne dźwięki mogą z powodzeniem spłoszyć zwierzę. Należy pamiętać, aby nie wykonywać tej czynności bez przerwy. Trzeba zacząć od krótkich cichych wabień i stopniowo je zgłaśniać, aby zwrócić uwagę odbiorcy. Miejmy na uwadze długie przerwy między przyciąganiem celu.

 

Ten wabik musi się znaleźć również w Twojej kieszeni jeżeli kochasz dziką zwierzynę! 

 

Więcej informacji
Producent Gunbroker
Zastosowanie (przeznaczenie) Kaczki
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto