Wabik na kozła z regulacją tonu GUNBROKER RDC03

66,40 zł
Czas dostawy: 48h

Wabik na kozła z regulacją tonu GUNBROKER RDC03

Jeśli marzysz o pięknym rogaczu to idealnie trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze samorobne wabiki, które przyciągną uwagę zwierzęcia, które Cię interesuje, dzięki czemu zostaniesz z nim sam na sam.

Dźwięki wydawane przez nasz wabik przypominają naturalne odgłosy koźlęcia, czyli "mikotanie", co przyciąga kozę, a podczas rui za samicą również kozła.

 

Celem naszego RDC03 składającego się z precyzyjnie dobranych trwałych, materiałów niezwykle odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne z jest wywabienie zwierzyny z jej bezpiecznego miejsca, co daje nam możliwość dokładnego obejrzenia naszej zwierzyny oraz jej poroża.

 

Wabik należy umiejętnie wykorzystywać i odpowiednio wydawać dźwięki. Będzie to nam gwarantowało efektywne zwabienie kozła. Jak wiadomo starsza zwierzyna nie reaguje gwałtownie na zbyt szybkie dźwięki, gdyż zachowują się bardzo ostrożnie o czym należy pamiętać. Dlatego należy wykonywać odpowiednie sekwencje: pięć odgłosów z ok. 3–4 sekundowymi przerwami, 5 minut ciszy i dopiero kolejny raz możemy powtórzyć nasze działania. Cały etap wabienia nierzadko trwa nawet do 1 godziny!

Więcej informacji
Producent Gunbroker
Zastosowanie (przeznaczenie) Rogacze
Zastosowanie (przeznaczenie) Bażanty
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto