Wabik na lisy GUNBROKER FC04 pisk myszy

50,90 zł
Czas dostawy: 48h

Wabik na lisy GUNBROKER FC04 pisk myszy

Jeśli marzysz o pięknym lisie to idealnie trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze samorobne wabiki, które przyciągną uwagę zwierzęcia, które Cię interesuje, dzięki czemu zostaniesz z nim sam na sam.

Dźwięki wydawane przez nasz wabik przypominają naturalne odgłosy wołającej o pomoc, zranionej myszy, co przyciąga lisy, a nawet większe drapieżniki.

 

Celem naszego FC04 składającego się z precyzyjnie dobranego drewna i mieszka jest wywabienie zwierzyny z jej bezpiecznego miejsca, co daje nam możliwość dokładnego obejrzenia naszego czystego celu.

 

Wabik należy umiejętnie wykorzystywać i odpowiednio ściskać mieszek, aby dobrze wydawał dźwięki. Będzie to nam gwarantowało efektywne zwabienie lisa. Jak wiadomo starsza zwierzyna nie reaguje gwałtownie na zbyt szybkie dźwięki, gdyż zachowują się bardzo ostrożnie o czym należy pamiętać. Dlatego należy wykonywać odpowiednie modulacje i regulacje dźwięków. Możemy wyobrazić sobie mysz w zagrożeniu. Jej wołanie powinno być wypełnione emocjami, co zachęci naszego drapieżnika. Należy pamiętać, aby nie wykonywać tej czynności bez przerwy. Trzeba zacząć od krótkich cichych wabień i stopniowo je zgłaśniać, aby zwrócić uwagę odbiorcy. Miejmy na uwadze długie przerwy między przyciąganiem celu.

 

Obok załączamy kod QR dzięki któremu trafisz do materiału na którym możesz odsłuchać dźwięk tegoż wabika.

 

Więcej informacji
Producent Gunbroker
Zastosowanie (przeznaczenie) Lisy
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto