Wabik na lisy GUNBROKER FC08 kniazienie zająca

79,00 zł
Czas dostawy: 48h

Wabik na lisy GUNBROKER FC08 kniazienie zająca

Jeśli marzysz o pięknym lisie czy innym drapieżniku to idealnie trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze samorobne wabiki, które przyciągną uwagę zwierzęcia, które Cię interesuje, dzięki czemu zostaniesz z nim sam na sam.

Dźwięki wydawane przez nasz wabik przypominają naturalne odgłosy knieziania myszy czy innego gryzonia, co przyciąga lisy, a nawet większe drapieżniki.

 

Celem naszego FC08 składającego się z precyzyjnie dobranego drewna jest wywabienie zwierzyny z jej bezpiecznego miejsca, co daje nam możliwość dokładnego obejrzenia naszego czystego celu.

 

Wabik należy umiejętnie wykorzystywać i odpowiednio wydawać dźwięki. Będzie to nam gwarantowało efektywne zwabienie lisa lub innych drapieżników. Jak wiadomo starsza zwierzyna nie reaguje gwałtownie na zbyt szybkie dźwięki, gdyż zachowują się bardzo ostrożnie o czym należy pamiętać. Dlatego należy wykonywać odpowiednie modulacje i regulacje dźwięków. Możemy wyobrazić sobie zająca w zagrożeniu. Jego wołanie powinno być wypełnione emocjami, co zachęci naszego drapieżnika. Należy pamiętać, aby nie wykonywać tej czynności bez przerwy. Trzeba zacząć od krótkich cichych wabień i stopniowo je zgłaśniać, aby zwrócić uwagę odbiorcy. Miejmy na uwadze długie przerwy między przyciąganiem celu. Im bliżej nasady wabika umieścimy lub o-ring tym niższy dźwięk uzyskamy. Zmieniaj krótkie i długie dźwięki przez 15-25 sekund i powtarzaj co 3-4 minuty.

 

Więcej informacji
Producent Gunbroker
Zastosowanie (przeznaczenie) Lisy
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto