Wabik na lisy GUNBROKER FC09 ptasi przestrach

72,00 zł
W magazynie

Wabik na lisy GUNBROKER FC09 ptasi przestrach

Jeśli marzysz o pięknym lisie lub innej większej zwierzynie to idealnie trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze samorobne wabiki, które przyciągną uwagę zwierzęcia, które Cię interesuje, dzięki czemu zostaniesz z nim sam na sam.

Dźwięki wydawane przez nasz wabik przypominają naturalne odgłosy przerażonego ptaka co przyciąga lisy i nawet większe drapieżniki.

 

Celem naszego FC09 składającego się z precyzyjnie dobranego tworzywa jest wywabienie zwierzyny z jej bezpiecznego miejsca, co daje nam możliwość dokładnego obejrzenia naszego czystego celu.

 

Wabik należy umiejętnie wykorzystywać i odpowiednio wydawać dźwięki. Będzie to nam gwarantowało efektywne zwabienie lisa. Jak wiadomo starsza zwierzyna nie reaguje gwałtownie na zbyt szybkie dźwięki, gdyż zachowują się bardzo ostrożnie o czym należy pamiętać. Dlatego należy wykonywać odpowiednie modulacje i regulacje dźwięków. Możemy wyobrazić sobie przerażonego ptaka. Jego wołanie powinno być wypełnione emocjami, co zachęci naszego drapieżnika. Należy pamiętać, aby nie wykonywać tej czynności bez przerwy. Trzeba zacząć od krótkich cichych wabień i stopniowo je zgłaśniać, aby zwrócić uwagę odbiorcy. Miejmy na uwadze długie przerwy między przyciąganiem celu.

 

Więcej informacji
Producent Gunbroker
Zastosowanie (przeznaczenie) Lisy
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto