Wabik na lisy miechowy GUNBROKER FC05

105,50 zł
Czas dostawy: 48h

Wabik na lisy miechowy GUNBROKER FC05

Jeśli marzysz o pięknym lisie lub jenocie to idealnie trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze samorobne wabiki, które przyciągną uwagę zwierzęcia, które Cię interesuje, dzięki czemu zostaniesz z nim sam na sam.

Dźwięki wydawane przez nasz wabik przypominają naturalne odgłosy wołającego o pomoc zranionego zająca, czy królika co przyciąga lisy i jenoty.

 

Celem naszego FC05 składającego się z precyzyjnie dobranego drewna i nie twardniejącej gumy jest wywabienie zwierzyny z jej bezpiecznego miejsca, co daje nam możliwość dokładnego obejrzenia naszego czystego celu.

 

Wabik należy umiejętnie wykorzystywać i odpowiednio ściskać mieszek, aby dobrze wydawał dźwięki. Będzie to nam gwarantowało efektywne zwabienie lisa. Jak wiadomo starsza zwierzyna nie reaguje gwałtownie na zbyt szybkie dźwięki, gdyż zachowują się bardzo ostrożnie o czym należy pamiętać. Dlatego należy wykonywać odpowiednie modulacje i regulacje dźwięków. Możemy wyobrazić sobie zająca lub królika w zagrożeniu. Jej wołanie powinno być wypełnione emocjami, co zachęci naszego drapieżnika. Należy pamiętać, aby nie wykonywać tej czynności bez przerwy. Gdy będziesz na miejscu rozpocznij wabienie od poruszania miechem, usiłując wydobyć dźwięki kniazienia zająca. Zacznij wabić 4-5 razy w ciągu 30 sekund, zrób kilkuminutową przerwę i zacznij od początku. W przypadku niepowodzenia przez 20-30 minut, udaj się do innego miejsca oddalonego o nie mniej niż 700-800 metrów i powtórz cały proces.

 

Więcej informacji
Producent Gunbroker
Zastosowanie (przeznaczenie) Lisy
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto