Wieszak + wyciągarka RealHunter do 225kg

91,00 zł
Czas dostawy: 48h

Wieszak + wyciągarka RealHunter do 225kg

Zestaw skłądający się z mocnego wieszaka wykonanego ze stali malowanej proszkowo oraz wyciągarki bloczkowej z liną o długości 5cm. Z wykorzystaniem kompletu obróbka zwierzyny stanie się jeszcze bardziej swobodna oraz bezpieczna

Wieszak na zwierzynę RealHunter z udźwigiem do 225 kg dzięki, któremu skórowanie stanie się nie tylko wygodniejsze ale również bezpieczniejsze.

Wykonany z najwyższą dbałością wykonany z mocnej stali malowanej dodatkowo malowanej proszkowo w celu zabezpieczenia przed korozją. 

Rozstaw haków wynosi 56cm

 

W zestawie otrzymujemy również wyciągarkę z wykorzystaniem, której podniesienie dużego dzika czy jelenia nie bezie stanowiło problemu. Poprzez zastosowanie układu bloczków z przełożeniem 2:1 z łatwością podniesiemy ciężar nawet do 225kg. W zestawie lina o długości 5m oraz dwa pierścienie.

 

Z wykorzystaniem wspomnianego zestawu możemy prawidłowo zawiesić zwierzynę przed rozpoczęciem pracy bez nadmiernego użycia siły.

 

Sposób użytkowania wyciągarki

Upewniając się, iż miejsce w którym chcemy umiejscowić wyciągarkę jest odpowiednie i bezpieczne – zawiesićwyciągarkę, korzystając z górnego pierścienia. Na dolny pierścień nałożyć wieszak, który znajduje się w zestawie.Następnie pociągnąć za linę aż do podniesienia przedmiotu do żądnej wysokości. Wyciągarka posiadaautomatyczną blokadę, by opuścić przedmiot w dół należy zwolnić dźwignię blokady.

 

Więcej informacji
Producent RealHunter
Materiał Stal malowana proszkowo
Udźwig 225kg
Rozstaw haków 56cm
Długość liny 5m
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto