Wyciągarka RealHunter do 450kg

74,90 zł
Czas dostawy: 48h

Wyciągarka RealHunter do 450kg

Ręczna wyciągarka bloczkowa redukująca początkową masę o 70%. Idealny sprzęt dla każdego myśliwego, który z pewnością ułatwi obróbkę tuszy.

Wyciągarka RealHunter do 450 kg to jedno z tych akcesoriów, które w znacznym stopniu ułatwia pracę myśliwego podczas procesu oprawiania zwierzyny. Znaczna masa dzika czy sarny sprawia, że zawieszenie jej w pojedynkę staje się bardzo trudne.

 

Zastosowany system bloczków redukuje siłę naciągu do 70% wartości pierwotnej. Przykładowo, jeśli mamy do podniesienia obiekt o wadze 100 kg, to korzystając z wyciągarki, musimy podnieść zaledwie 30 kg.

 

Obudowa wciągarki została wykonana ze stali, natomiast 4 bloczki z wytrzymałego polimeru, podobnie jak lina o długości 20 metrów. Taka konstrukcja gwarantuje bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat.

 

Urządzenie sprawdzi się także w budownictwie, warsztacie samochodowym i wszędzie tam, gdzie dojdzie do konieczności podwieszenia lub podniesienia obiektu o masie, która przekracza możliwości udźwignięcia pojedynczej osoby.

Więcej informacji
Producent RealHunter
Materiał Stalowa obudowa oraz 4 polimerowe bloczki
Udźwig 450kg
Długość liny 20m
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto