Zakrywka obiektywu Vortex Defender 50 (55 - 59 mm)

135,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

ZAKRYWKA OBIEKTYWU VORTEX DEFENDER 50 (55 - 59 mm)

Dla pełnego bezpieczeństwa celownika optycznego - niezniszczalna zakrywka VORTEX DEFENDER. Produkt pasuje na obiektyw o średnicy zewnętrznej 55 - 59 mm.

Lekkość, solidność i niezawodność to podstawowe cechy zakrywki VORTEX DEFENDER. Produkt pasuje na obiektyw o średnicy zewnętrznej 55 - 59 mm. Materiał wykonania stanowi elastyczne tworzywo sztuczne, odporne na warunki atmosferyczne i gwałtowne zmiany temperatury. Celem zabezpieczenia obiektywu należy jedynie nasunąć zakrywkę na tubus. Elastyczność i dopasowanie zapobiegają obracaniu i przesuwaniu się zakrywki. Mocna sprężyna utrzymuje klapkę w pozycji horyzontalnej, dzięki czemu nie ogranicza ona pola widzenia strzelca. Wygodę stanowią dwa symetrycznie rozlokowane zaczepy, pozwalające na otwarcie klapki również w rękawicach strzeleckich.

Jak praktycznie wszystkie produkty VORTEX - zakrywka objęta jest jest dożywotnią gwarancją VIP, w ramach której produkt objęty jest bezterminową ochroną na wypadek uszkodzeń niekosmetycznych, mających wpływ na poprawność działania. - Pozwala to na naprawę lub wymianę artykułu na nowy. Gwarancja nie obejmuje zgubienia, kradzieży, celowego zniszczenia, czy uszkodzeń o charakterze wyłącznie kosmetycznym.

Więcej informacji
Producent Vortex
Materiał Tworzywo sztuczne
Kolor Czarny
Średnica wewnętrzna (na okular): 55 - 59 mm
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto