Zawieszenie wielozadaniowe MAGPUL - MS3 GEN2 - Coyote

445,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

ZAWIESZENIE WIELOZADANIOWE MAGPUL - MS3 GEN2 - Coyote

MAGPUL MS3 GEN2 to nowoczesne zawieszenie pistoletowe o dwóch konfiguracjach - jedno lub dwupunktowej. Solidny, wygodny pas z poliestru posiada specjalne klamry MS1 i PARACLIP, zapewniając bezpieczeństwo i dynamikę. Produkt w kolorze coyote.

Jednopunktowe zawieszenie karabinowe MS3 GEN2 MULTI - MISSION SLING oparte jest na sprawdzonym systemie MS1 poprzez adapter z zaciskiem PARACLIP. To rozwiązanie pozwala na szybką zmianę metody montażu z jednopunktowego na dwupunktowy.

 

Bezpieczeństwo i komfort użytkownika zapewnia przemyślana konstrukcja, ograniczająca kontakt z przeszkodami i widoczność w podczerwieni.

 

Klamra z blokadą przelotową MAGPUL PARACLIP zapewnia bezpieczeństwo i pozwala na szybkie oswobodzenie broni. System mocowania PARACLIP zaprojektowano tak, aby był kompatybilny z systemami MAGPUL i innymi najczęściej stosowanymi. Umożliwia on zastosowanie haczyków zatrzaskowych, jednak należy pamiętać, że średnica wewnętrzna 14,2 mm lub większa pozwoli na pełen zakres ruchów.

 

Taśmę nylonową wykończono tak, aby zapobiec otarciom. Wysoce odporny polimer z powłoką hartującą MELONIT zapewnia wysoką trwałość i długowieczność. Testy przeprowadzane na zawieszeniu polegały na dziesiątkach tysięcy cykli w różnych warunkach pogodowych, 72 godzinach obciążeń statycznych oraz obciążeniach dynamicznych przy upadku z wysokości 1,8 m. - W każdym z przypadków produkt spełnił oczekiwania.

 

Funkcje zawieszenia :

- Solidny, jednopunktowy układ,

- Klamra MS1 do szybkiej regulacji,

- Klamra szybkiego zwolnienia PARACLIP,

- Blokada zszywek,

- Brak elementów odstających,

- Materiał o zmniejszonej emisji podczerwieni.

Więcej informacji
Producent Magpul
Długość 121 - 152,4 cm
Materiał Wzmacniany polimer
Kolor Coyote
Szerokość 1.25" (3,175 cm)
Zakres regulacji suwaka 25 cm
Waga 170 g
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto