Zestaw do czyszczenia broni BALLISTOL

269,00 zł
Czas dostawy: 48h

Zestaw do czyszczenia broni BALLISTOL

Świetny zestaw do pielęgnacji i czyszczenia broni, wszelkich maszyn i urządzeń, skóry, drewna naturalnego, tworzywa sztucznego i gumy do używania w domu, ogrodzie, warsztacie czy w łowisku zapakowany w plastikowe pudełko.

Świetny zestaw do pielęgnacji i czyszczenia broni, wszelkich maszyn i urządzeń, skóry, drewna naturalnego, tworzywa sztucznego i gumy do używania w domu, ogrodzie, warsztacie czy w łowisku.

 

W zestawie znajduje się:

- BALLISTOL Spray, 200 ml - Legendarny olej o niewiarygodnie różnorodnych możliwościach użycia na przykład do czyszczenia broni, wszelkich maszyn i urządzeń, skóry. Nadaje się nawet do zastosowań u człowieka i zwierząt! Produkt jest całkowicie nieszkodliwy dla środowiska, biologicznie rozkładalny i zawiera farmaceutyczne czysty olej bazowy.

- GunCer Spray, 50 ml - Wysokowydajny olej dla strzelców wyborowych, myśliwych czy policjantów. Specjalny dodatek ceramiczny zawarty w sprayu gwarantuje prawidłowe działanie i celność strzału, także w warunkach ekstremalnych. Oprócz tego zmniejsza oznaki zużycia broni. Usuwa pozostałości dymu i sadzy. Znakomicie chroni przed korozją.

- Balsin Olej do łoża właściwego karabinu, 50  ml - Środek do pielęgnacji łoża właściwego karabinu i szlachetne gatunki drewna. Produkt wnika w drewno na tyle głęboko, że chroni je na długo przed szkodami takimi jak: spieczenie czy wysuszenie. Olej nadaje jedwabisty połysk.

- Robla Solo MIL, 65 ml - Niezawodny środek do czyszczenia luf, także bardzo zabrudzonych, zwycięzca wielu testów. Usuwa ślady metalu, tombaku i ołowiu w lufie. Rozpuszcza pozostałości miedzi, przywraca precyzję strzału, przedłużając tym samym żywotność broni.

BALLISTOL Oksydowanie ekspresowe, 50 ml - Praktyczna pomoc przy naprawach uszkodzonych powierzchni oksydowanych.

BALLISTOL Preparat do odtłuszczania na zimno w sprayu, 50 ml - Oczyszcza broń z pozostałości oleju i smaru. Idealny przed oksydowaniem.

Dwa pędzelki z koziego włosia.

- Dwie ściereczki pielęgnacyjne - Nie pozostawiają kłaczków.

Ściereczkę czyszczącą.

Szczoteczkę czyszczącą.

 

Całość została zapakowana w plastikowe, wytrzymałe pudełko.

Więcej informacji
Producent Ballistol
Zastosowanie Czyszczenie, Konserwacja, Smarowanie, Do codziennego stosowania
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!