Zestaw myśliwski OUTDOOR EDGE JAEGER PAK

327,60 zł
Czas dostawy: 48h

Zestaw myśliwski Outdoor Edge Jaeger Pak

Ośmioczęściowy zestaw Jaeger Pak to komplet który posiada wszystko co niezbędne do obróbki tuszy. Ostrza zostały wykonane ze stali nierdzewnej 420J2, które posiadają wyjątkowo ostrą krawędź. Uchwyty zostały wykonane z TPR dzięki czemu są antypoślizgowe. Całość zestawu znajduje się w solidnej walizce.

Zadbaj o dobrą jakość mięsa dzięki ośmioczęściowemu zestawowi Jaeger Pak. Komplet posiada wszystko co niezbędne do obróbki tuszy zwierzyny po udanym polowaniu. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów w połączeniu z ergonomicznym kształtem skutecznie ułatwi obróbkę zwierzyny czyniąc cały proces jeszcze łatwiejszym. W zestawie znajduje się :

Doskonale wyważone ostrza zostały wykonane z cieplnie obrobionej stali nierdzewnej 420J2, dzięki czemu posiadają wyjątkową ostrą krawędź tnącą, które zostały ręcznie wykończone. Jaskrawopomarańczowe uchwyty są łatwe do zauważenia, a dzięki teksturze poroża posiadają lepszą przyczepność. Uchwyty zostały wykonane z TPR, co sprawia że posiadają właściwości antypoślizgowe, oraz doskonale leżą w dłoni, nawet podczas ciężkich i niezbyt komfortowych prac. Całość zestawu znajduje się w solidnej i kompaktowej walizce.

Więcej informacji
Producent Outdoor Edge
Długość całkowita Nóż do patroszenia : 21,1 cm | Nóż typu Skinner : 21,8 cm | Nóż do trybowania : 24,1 cm | Brzeszczot : 20,3 cm
Długość klingi Nóż do patroszenia : 9,3cm | Nóż typu Skinner : 10,2 cm | Nóż do trybowania : 12,7 cm | Brzeszczot : 12,7 cm
Stal klingi Nierdzewna 420J2
Twardość klingi 52 - 57 HRC
Rękojeść Antypoślizgowa TPR
Pochwa Zestaw znajduje sie w walizce
Waga 1200 g
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto