Zestaw myśliwski OUTDOOR EDGE WILDLITE

217,80 zł
Czas dostawy: 48h

Zestaw myśliwski Outdoor Edge WildLite

Zestaw WildLite to komplet, który posiada wszystko co niezbędne do obróbki tuszy. Ostrza zostały wykonane ze stali nierdzewnej 420J2, które posiadają wyjątkowo ostrą krawędź. Uchwyty zostały wykonane z TPR, dzięki czemu są antypoślizgowe. Całość zestawu znajduje się w solidnej i lekkiej walizce.

 

Najbardziej kompaktowy oraz najlżejszy zestaw noży od firmy Outdoor Edge, który jest idealna do użytku w terenie jak i w domu. Całość znajduje się w wytrzymałej plastikowej walizce, która zawiera w zestawie wszystkie niezbędne narzędzia oraz akcesoria, od skórowania do porcjowania mięsa, min:

 

Doskonale wyważone ostrza zostały wykonane z cieplnie obrobionej stali nierdzewnej 420J2, dzięki czemu posiadają wyjątkową ostrą krawędź tnącą, które następnie zostały ręcznie wykończone. Jaskrawo - pomarańczowe uchwyty są łatwe do zauważenia, a dzięki teksturze poroża posiadają lepszą przyczepność. Uchwyty zostały wykonane z TPR, co sprawia że posiadają właściwości antypoślizgowe, oraz doskonale leżą w dłoni, nawet podczas ciężkich i niezbyt komfortowych prac. Całość zestawu znajduje się w solidnej i kompaktowej walizce.

 

 

 

Więcej informacji
Producent Outdoor Edge
Długość całkowita Nóż Uniwersalny : 20,3 cm | Nóż typu Skinner : 21,6 cm | Nóż do trybowania : 24,1 cm
Długość klingi Nóż Uniwersalny : 6,4cm | Nóż typu Skinner : 9,5 cm | Nóż do trybowania : 12,7 cm
Stal klingi Nierdzewna 420J2
Twardość klingi 52 - 57 HRC
Rękojeść Antypoślizgowa TPR
Pochwa Zestaw znajduje sie w walizce
Waga 544g
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto