Fotopułapka TETRAO SPROMISE S328

1 335,00 zł
Czas dostawy: 48h

Fotopułapka TETRAO SPROMISE S328 MMS/4G

Fotopułapka do obserwacji przyrody, o wysokiej rozdzielczości 30 Mpx pozwalając na uzyskanie zdjęć w bardzo dobrej jakości oraz filmów w 1080p i w 30 klatkach na sekundę.

Fotopułapka leśna zaprezentowana przez słowackiego producenta TETRAO specjalizującego się w produkcji i projektowaniu innowacyjnych urządzeń dla myśliwych

Świetnie sprawdzi się w lesie do obserwowania zwierzyny oraz przyrody, ale również do monitorowania i ochrony majątku czy nieruchomości.

Spromise S328 to jedna z fotopułapek o najlepszym kamuflażu. Połączenie świetnych parametrów matrycy, solidnego wykonania i przystępnej ceny czyni z niego nad wymiar popularny egzemplarz doceniany przez użytkowników.

Fotopułapka została przystosowana do zasilania przez baterie lub akumulatorki 4x AA, 8x AA albo 12x AA. Możliwa jest również opcja wykorzystania akumulatorów typu NiMH / 6V lub 12V z zewnętrznego źródła. Docelowany czas działania fotopułapki uzależniony jest głównie od wybranego sposobu zasilania, zapasu energii oraz wprowadzonych ustawień (tryb rejestrowania, seria zdjęć, interwał między-zdjęciowy).

Ta najmniejsza kamera posiada jeszcze jeden ogromy plus dla klienta: 2,4" - owy wyświetlacznajłatwiejszą w obsłudze  i ustawieniu z pośród dostępnych na rynku fotopułapek.

Zdjęcie z fotopułapki Tetrao Spromise S328 - jelenie w dzień
Zdjęcie z fotopułapki Tetrao Spromise S328 - Jeleń byk w dzień Fotopułapka wykonuje w dzień zdjęcia w kolorzew nocy zaś czarno - białe z wykorzystaniem wydajnych diód IR działających w paśmie niewidzialnym o częstotliwości 940nm. Użytkownik do dyspozycji posiada 3 tryby czułości sensora, serię zdjęć, interwał między-zdjęciowy czy możliwość nadpisywania po zapełnieniu karty pamięci. Kamera nagrywa również filmy w jakości nawet Full HD wraz z dźwiękiem. Ze względu na wielkość pliku wysyłanie filmów możliwe jest jedynie na podany adres mailowy. W zależności od preferencji, do dyspozycji użytkownika pozostaje wachlarz ustawień dotyczących jakości zapisywanych zdjęć czy filmów. Wszelkie multimedia zapisywane są na karcie pamięci o maksymalnej obsługiwanej pojemności 32Gb.

Model S328 posiada obustronną komunikację z wykorzystaniem bogatej gamy kodów SMS. Wysyłając odpowiednią komendę możliwe jest nie tylko wykonanie oraz przesłanie zdjęcia na żądanie ale również wprowadzenie szeregu istotnych zmian w ustawieniach czy sprawdzenie pojemności baterii i karty pamięci SD. Jednocześnie jest najłatwiejszą w obsłudze z pośród dostępnych na rynku fotopułapek. Ten drobny dodatek sprawia, że masz nad nią kontrolę z każdego zakątka na ziemi. 

Wraz z przesłanym zdjęciem fotopułapka, za każdym razem, może informować użytkownika o takich parametrach jak temperatura otoczenia, godzina, data, stopień naładowania baterii czy pojemność karty pamięci. 
Dzięki dostępnej komunikacji obustronnej z łatwością ustawisz fotopułapkę z każdego miejsca uzyskując pełną kontrolę nad swoim sprzętem.

Model S328 posiada opcję wysyłania zdjęć bezpośrednio nie tylko na telefon w wiadomości ale również w wiadomości e-mail. Wyposażona w detektor ruchu, który działa nawet do 25 metrów oraz mocne i wydajne, a zarazem niewidzialne diody podczerwieni IR 940nm.

Fotopułapka posiada niewiarygodnie krótki czas wykonania zdjęcia od wykrycia ruchu wynoszący jedynie 0,6s ! Gwarantuje to, że żaden obiekt nie umknie Twojej uwadze.

Wysokiej jakości aparat o rozdzielczości zdjęć nawet do 30 Mpx, które dają nam ogromną przewagę dzięki jakości obrazu  idealnie sprawdzi się w każdej pogodzie i o każdej porze dzięki wbudowanym diodom LED IR 940nm, które świetnie sprawdzą się do monitoringu w nocy.

Jeśli chcesz mieć fotopułapkę ze świetnymi osiągami, a nie chcesz płacić kosmicznej kwoty decyduj się już teraz, aby mieć swoją TETRAO Spromise S328 !

 

W zestawie otrzymujemy:

Fotopułapka Spromise S328
Instrukcje w języku polskim
Kabel USB
Pasek do montażu fotopułapki

Więcej informacji
Producent Tetrao
Matryca CMOS 30 Mpx
Kąt widzenia 52°
Czas ekspozycji Auto
Balans bieli Auto
Rozdzielczość zdjęć 12 / 30 Mpx
Format zdjęć JPG
Nagrywanie filmów Tak
Format video QVGA (320x240) | WVGA (800x480) | HD (720p) | HD (1080p)
Moduł GSM Tak
Obustronna komunikacja Tak (aplikacja Tetrao Spromise)
Wyświetlacz Tak, kolorowy LCD 2,4"
Informacje umieszczone w zdjęciach/nagraniu Data i czas | Temperatura | Faza księżyca | Stan baterii
Dodatkowe funkcje Fotografia seryjna (1-10 zdjęć)
Wbudowana lampa IR Tak
Częstotliwość IR 940nm
Zasięg oświetlenia IR do 25 m
System czujników ruchu 3-strefowy
Zasięg czujników PIR do 25 m
Regulowana czułość sensorów 3 poziomy
Czas aktywacji po wykryciu ruchu do 0,6 s
Nośnik danych Wymienne karty SD do 32 GB
Zasilanie (w zestawie) Brak
Zasilanie dodatkowe (brak w zestawie) 4 x AA | 8 x AA | 12x AA | Akumulatory typu NiMH | Zasilacz 6V lub 12V
Czas pracy Zależny od ilości baterii
Sygnalizacja niskiego napięcia Tak
Złącza dodatkowe Złącze zasilacza zewnętrznego
Dodatkowe funkcje Montaż na statyw 1/4"-20
Temperatura pracy -20°C ~ +60°C
Dopuszczalna wilgotność 5% - 95%
Wymiary 152 x 127 x 89 mm
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto