Fotopułapka TETRAO STRIX 18

559,00 zł
Czas dostawy: 48h

Fotopułapka TETRAO STRIX 18

Fotopułapka do obserwacji przyrody, o wysokiej rozdzielczości 18 Mpx pozwalając na uzyskanie zdjęć bardzo dobrej jakości oraz filmów w 720p

 

Fotopułapka leśna zaprezentowana przez słowackiego producenta TETRAO specjalizującego się w produkcji i projektowaniu innowacyjnych urządzeń dla myśliwych

 

Świetnie sprawdzi się w lesie do obserwowania zwierzyny oraz przyrody, ale również do monitorowania i ochrony majątku czy nieruchomości.

 

Tetrao Strix 18 to jedna z fotopułapek o najlepszym kamuflażu. Połączenie świetnych parametrów matrycy, solidnego wykonania i przystępnej ceny czyni z niego nad wymiar popularny egzemplarz doceniany przez użytkowników.

Fotopułapka została przystosowana do zasilania przez 2 akumulatory 18650 (zalecane akumulatory litowe dla ekstra długiego czasu pracy). Możliwa jest również opcja wykorzystania akumulatorów typu NiMH / 6V lub panel solarny (podtrzymanie napięcia). Docelowy czas działania fotopułapki uzależniony jest głównie od wybranego sposobu zasilania, zapasu energii oraz wprowadzonych ustawień (tryb rejestrowania, seria zdjęć, interwał między-zdjęciowy).

Fotopułapka TETRAO STRIX 18 - zdjęcie rogaczy
Zdjęcia z fotopułapki Tetrao Strix 18 - Locha z młodymi w dzień

Fotopułapka wykonuje w dzień zdjęcia w kolorzew nocy zaś czarno - białe z wykorzystaniem wydajnych diód IR działających w paśmie niewidzialnym o częstotliwości 940nm. Użytkownik do dyspozycji posiada 3 tryby czułości sensora, serię zdjęć, interwał między-zdjęciowy czy możliwość nadpisywania po zapełnieniu karty pamięci. Kamera nagrywa również filmy w jakości HD wraz z dźwiękiem. W zależności od preferencji, do dyspozycji użytkownika pozostaje wachlarz ustawień dotyczących jakości zapisywanych zdjęć czy filmów. Wszelkie multimedia zapisywane są na karcie pamięci o maksymalnej obsługiwanej pojemności 32Gb.

Model Strix 18 nie posiada komunikacji obustronnej. Dostęp do zdjęć i nagrań możliwy jest dopiero po ich szczytaniu z karty pamięci SD. Jednocześnie jest najłatwiejszą w obsłudze z pośród dostępnych na rynku fotopułapek.

Wyposażona w detektor ruchu, który działa nawet do 30 metrów oraz mocne i wydajne, a zarazem niewidzialne diody podczerwieni IR 940nm.

Fotopułapka posiada niewiarygodnie krótki czas wykonania zdjęcia od wykrycia ruchu wynoszący jedynie 0,7s ! Gwarantuje to, że żaden obiekt nie umknie Twojej uwadze.

Aparat o rozdzielczości zdjęć nawet do 18 Mpx, idealnie sprawdzi się w każdej pogodzie i o każdej porze dzięki wbudowanym diodom LED IR 940nm, które świetnie sprawdzą się do monitoringu w nocy.

Jeśli chcesz mieć fotopułapkę ze świetnymi osiągami, a nie chcesz płacić kosmicznej kwoty decyduj się już teraz, aby mieć swoją TETRAO Strix 18 !

W zestawie otrzymujemy:

Fotopułapka Tetrao Strix 18
Instrukcję obsługi
Kabel USB
Pasek do montażu fotopułapki

Więcej informacji
Producent Tetrao
Matryca CMOS 18 Mpx
Kąt widzenia 57°
Czas ekspozycji Auto
Balans bieli Auto
Rozdzielczość zdjęć 18 MPx
Format zdjęć JPG
Nagrywanie filmów Tak
Format video VGA (640 x 480) | HD (720p)
Moduł GSM Nie
Obustronna komunikacja Nie
Wyświetlacz Tak 1,44"
Informacje umieszczone w zdjęciach/nagraniu Data i czas | Temperatura
Dodatkowe funkcje Fotografia seryjna (1/3) zdjęcia
Wbudowana lampa IR Tak
Częstotliwość IR 940nm
System czujników ruchu 3-strefowy
Zasięg czujników PIR do 30 m
Regulowana czułość sensorów 3 poziomy
Czas aktywacji po wykryciu ruchu do 0,7 s
Nośnik danych Wymienne karty microSD do 32 GB
Zasilanie (w zestawie) Brak
Zasilanie dodatkowe (brak w zestawie) 2x 18650 (zalecamy akumulatory litowe dla ekstra długiego czasu pracy) / 6V zewnętrzny zasilacz, panel solarny
Czas pracy 6 - 8 tygodni
Sygnalizacja niskiego napięcia Tak
Złącza dodatkowe Złącze zasilacza zewnętrznego
Dodatkowe funkcje Montaż na statyw 1/4"-20
Temperatura pracy -20°C ~ +60°C
Dopuszczalna wilgotność 5% - 95%
Wymiary 115 x 81 x 45 mm
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto