Ładowarka ARMYTEK HANDY C1 VE

48,00 zł
Czas dostawy: 48 h

Ładowarka + powerbank ARMYTEK HANDY C1 VE

Ładowarka do akumulatorków IMR/Li-Ion 4,2V. Inteligentne i bezpieczne urządzenie o kompaktowych wymiarach. Posiada jednokolorowy wyświetlacz LED informujący o stanie ładowania.

Ładowarka dla ogniw IMR/Li-Ion 4,2V.

To inteligentne i bezpieczne urządzenie może ładować każde z tych akumulatorów, dzięki świetnemu oprogramowaniu oraz detekcji w czasie rzeczywistym.

 

Dzięki suwakowi w ładowarce można włożyć różnej wielkości baterie, co daje nam większą wygodę, gdyż nie potrzebujemy osobnych ładowarek do każdego akumulatora. Suwak jest dociskany mocną sprężyną, która zapewnia pewne trzymanie akumulatora w kanale i prawidłowy styk.

 

Ładowanie zostaje przerwane, gdy ogniwo osiągnie maksymalne dedykowane napięcie, a gdy znowu napięcie opadnie urządzenie zaczyna ponownie działać.

 

Wraz z ładowarką załączone jest 2,5A gniazdo USB dzięki, któremu ładowarka z naładowanym akumulatorem może działać jako powerbank. Możesz podładować swoje urządzenia w trudnych momentach, gdy rozładują Ci się na przykład w łowisku lub innym miejscu, w którym nie masz dostępu do prądu.

 

Do zestawu dołączony jest kabel micro USB, podłączyć go można do np. gniazda USB w komputerze, powerbanka lub do adaptera do gniazdka z portem USB. Maksymalna wyjściowa moc ładowarki wynosi 2,1A.

 

Najważniejsze cechy i funkcje, które zapewni nam HANDY C1 VE:

  • Zabezpieczanie przed uszkodzeniem w wyniku niewłaściwego włożenia akumulatora oraz przeciwko zwarciu,
  • Dokładny algorytm ładowania wydłuża żywotność baterii.
  • Ładowanie akumulatorów zabezpieczonych i niezabezpieczonych,
  • Ładowanie akumulatorów IMR / Li-Ion 4.2V,
  • Automatyczne wykrywanie złych akumulatorów i błędnej polaryzacji,
  • Kabel microUSB w zestawie,
  • Gwarancja na 5 lat.

Ciekawym i bezpiecznym rozwiązaniem w ładowarce HANDY C1 VE jest oddzielnie podłączany zasilacz. Zapobiega to niepotrzebnemu nagrzewaniu ładowanych ogniw. Gdy zestaw pracuje nagrzewa się sam zasilacz a nie ładowane ogniwo. Dzięki temu temperatura podczas ładowania, może wzrosnąć na ogniwie nie więcej niż 15 stopni. Wpływa to bezpośrednio na żywotność akumulatora.

Więcej informacji
Producent Armytek
Zastosowanie (przeznaczenie) IMR/Li-Ion 4,2 V
Prąd zasilania DC 5V / 2A
Ilość kanałów ładowania 1
Prąd ładowania 2,1A
Czas ładowania Zależny od ładowanych akumulatorów
Sygnalizacja naładowania Kolorowe diody LED
Wymiary 93 x 32 x 31 mm
Waga 37 g
Gwarancja 5 lat
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto