Monokular termowizyjny EYE II E3 MAX V.3

10 399,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Monokular termowizyjny XEYE II E3 MAX V3

Termowizor Xeye II E3 MAX V3 to najnowsze dzieło 2022 roku. W wspomnianym modelu wprowadzono szereg istotnych dla użytkownika zmian jak: zmiana oprogramowania, zmiana parametrów matrycy na 12 mikronów oraz wprowadzenie trybu hibernacji. Poprzez te zmiany zwiększył się zasięg rozpoznawania/detekcji oraz czas pracy baterii do 6 godzin.

Jeden z najnowszych produktów od INFIRAY - 2022r!!!

 

InfiRay to światowy lider w branży optoelektroniki nadający nurt najnowszym technologiom oraz osiągnięciom. W ofercie producenta znajdują się jedne z najbardziej popularnych celowników nokto/termowizyjnych, monokularów nasadek oraz lornetek termowizyjnych docenianych przez grono myśliwych na całym świecie. 

 

Sprawdź naszą ofertę optoelektroniki i zobacz w ciemności to czego do tej pory nie dostrzegłeś.

Logo Infiray

Monokular termowizyjny XEYE E3MAX V.3 to najnowsza dzieło jednej z najlepszych firm produkującej urządzenia termowizyjne na światowym rynku. Poprzez wprowadzenie szeregu zmian względem wcześniejszej wersji uzyskano doskonałe parametry techniczne jak i jakość uzyskanego obrazu. Wspomniany termowizor stworzono z myślą o wszechstronnym zastosowaniu zarówno w dzień jak i w nocy, wszędzie tam gdzie zwykła lornetka czy urządzenie noktowizyjne sobie nie poradzi. To wszystko w połączeniu z wysoką jakością wykonania stawia ten monokular na pierwszym miejscu w przedziale cenowym około dziesięciu tysięcy złotych.

Monokular termowizyjny EYE II E3 MAX V.3 - teren

Podstawową różnicą względem wcześniejszej wersji jest zmienione oprogramowanie i hardware matrycy termowizyjnej z 17 mikrometrów na 12 mikrometrów z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii. Poprzez wprowadzenie tych zmian uzyskano poprawę wielu istotnych dla użytkownika parametrów:

- długość pracy urządzenia na baterii (mniejszy pobór energii przy wyższej jakości parametrach),

- zwiększoną szczegółowość obrazu,

- zwiększony zasięg rozpoznania/detekcji oraz,

- zwiększoną odporność na krytyczny zakres temperatur,

- super szybkie uruchamianie urządzenia w 2 sekundy.

 

Czas pracy na baterii przy jednym ładowaniu został wydłużony do nawet 6 godzin na jednym ładowaniu.

Monokular termowizyjny EYE II E3 MAX V.3 - jakość obrazu - porównanie

Doskonała jakość obrazu, którą uzyskano w monokularze Xeye E3 Max V.3 jest zasługą wyposażenia w niezależny, wysoce wydajny detektor, który pozwala uzyskać bardzo szczegółowy obraz termiczny mimo nieodpowiednich warunków atmosferycznych (nietermiczna - pochmurna, deszczowa, mglista lub inna niekorzystna pogoda). Na skutek tego znacznie łatwiej jest znaleźć cele w ciemności. Ponadto E3 Max ma doskonałą wydajność w krytycznym zakresie temperatur. 

 

Wyświetlacz OLED i wysoka częstotliwość obrazu – termowizor wyposażony jest w mikro wyświetlacz typu HD o wysokiej rozdzielczości 1024×768, który zapewnia ostry obraz i żywe kolory. Technologia OLED stosowana jest w najlepszych urządzeniach z wyświetlaczem. System ten pozwala na otrzymanie wyjatkowo naturalnych, żywych, kontrasowych i głębokich kolorów - w tej dziedzinie wspomniana technologia jest znacznie lepsza niż LCD, czy QLED. OLED oznacza organiczną diodę elektroluminescencyjną. Są to najcieńsze ekrany z bardzo którkim czasem reakcji.

Z kolei częstotliwość odświeżania 50 Hz gwarantuje uchwycenie każdej interesującej Cię chwili.

Monokular termowizyjny EYE II E3 MAX V.3 - celowanie

Wbudowany rejestrator wideo i połączenie Wi-Fi – monokular posiada wbudowaną pamięć o pojemności 32 GB do przechowywania zarejestrowanych zdjęć i nagrań wideo oraz moduł Wi-Fi, który umożliwia do 4 połączeń jednocześnie. Dodatkowy tryb ULTRA CLEAR świetnie wyostrzy i każdy szczegół, który może być znaczący podczas dokładnej obserwacji zwierzyny.

 

PIP - obraz w obrazie poprawia dokładność, zapewniając 2-krotnie powiększony obraz obszaru siatki u góry wyświetlacza. Pomaga powiększyć cel, zachowując pozostałą część widocznego pola widzenia.

 

Wybór ciepła kolorów - aby lepiej sprostać różnym wymaganiom użytkowników w zakresie wrażeń wizualnych, produkty pozwalają użytkownikom na dodatkowe dwa tryby: C (chłodny) i W (ciepły). W chłodnym trybie użytkownik może doświadczyć wyraźniejszej wizualnie jakości obrazu z bogatymi szczegółami i podświetleniem celu. W ciepłym trybie użytkownik może uzyskać bardziej miękki obraz, unikając zmęczenia wzroku spowodowanego długim oglądaniem.

Monokular termowizyjny EYE II E3 MAX V.3 - tryby kolorów - ciepło / zimno

Stadiametryczny dalmierz – w oparciu o szacunkowe wysokości celów – użytkownik może szybko i łatwo uzyskać przybliżoną odległość do celu, a wszystko dzięki wbudowanemu dalmierzowi stadiametrycznemu.

Monokular termowizyjny EYE II E3 MAX V.3 - 1

Monokular termowizyjny EYE II E3 MAX V.3 - 4

Monokular termowizyjny EYE II E3 MAX V.3 - 8

Monokular termowizyjny EYE II E3 MAX V.3 - 6

Monokular termowizyjny EYE II E3 MAX V.3 - 2

Monokular termowizyjny EYE II E3 MAX V.3 - 5

Monokular termowizyjny EYE II E3 MAX V.3 - 7

Monokular termowizyjny EYE II E3 MAX V.3 - 3

Więcej informacji
Producent Infiray
Detektor 384 x 288px, 12μm
Ogniskowa obiektywu 35mm / F1.0
Kąt widzenia 7,5° x 5,7°
Liniowe pole widzenia na 1000m Brak danych
Zoom optyczny 3.4x
Zoom cyfrowy x1 | x2 | x4
PIP (obraz w obrazie) Tak
Odświeżanie obrazu 50Hz
Profile balistyczne Nie dotyczy
E-kompas Nie
Żyroskop Nie
Tryb hibernacji Tak
Dalmierz Tak (stadiametryczny)
WIFI Tak
Wejście wideo Tak
Robienie zdjęć Tak
Nagrywanie filmów Tak
Detekcja obiektu wielkości człowieka 1800m
Detekcja obiektu wielkości samochodu 2100m
Źródło zasilania Wbudowany akumulator
Żywotność baterii Do 6 h
Wymiary (mm) 181 x 65 x 64
Waga < 500g
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto