Infiray

InfiRay to światowy lider w branży optoelektroniki nadający nurt najnowszym technologiom oraz osiągnięciom. W ofercie producenta znajdują się jedne z najbardziej popularnych celowników nokto/termowizyjnych, monokularów nasadek oraz lornetek termowizyjnych docenianych przez grono myśliwych na całym świecie.

 

 

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości urządzenia przeznaczone zarówno dla pasjonatów jak i osób dopiero rozpoczynających przygodę z produktami optoelektronicznymi. Podczas, gdy 17μm jest nadal głównym nurtem detektorów termowizyjnych, dobrze rozwinięta technologia, wysokie wykształcenie i doświadczenie inżynierów i projektantów firmy InfiRay zapewniają nam 12μm we wszystkich produktach. Świetnie dopasowana pod użytkowników i urządzenia aplikacja pozwala na odczytanie danych na zewnętrznym, większym, wyraźniejszym i bardziej szczegółowym obrazie.

 

 

Firmia InfiRay zyskała przychylność już w ponad 89 krajach. Wybór produktu marki InfiRay to bezkompromisowa jakość, precyzja wykonania oraz najwyższy komfort w użytkowaniu na co dzień i od święta.