Nóż OUTDOOR EDGE RAZOR PRO + piła COMBO

460,80 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Zestaw Nóż Outdoor Edge Razor Pro + piła Combo

Najlepszy zestaw zawierający innowacyjny nóż Razor Pro do skórowania i cięcia z dodatkowymi ostrzami oraz brzeszczot Flip n’ Zip

Jeden z czołowych oraz innowacyjnych produktów marki Outdoor Edge. Wszystko to zawdzięczamy dzięki wykorzystaniu możliwości posiadania noża z podwójnym ostrzem, oraz wymiany ostrza w systemie RazorSafe ™. System ten pozwala nam w łatwy i szybki sposób wymienić ostrze, nie potrzebujemy do tego żadnych narzędzi, a praktyczna konstrukcja zapewnia nam maksymalną użyteczność i funkcjonalność w łowisku.

 

Nóż posiada min:

  • Niezawodne i wielofunkcyjne ostrze 3,5" ( 8,9 cm) zastosowane w systemie RazorSafe ™, co pozwala nam na wymianę ostrza bez konieczności używania jakichkolwiek narzędzi czy ingerencji w nóż,
  • Ostrze przystosowane do patroszenia, nawet zwierzyny grubej. Za pomocą tego ostrza tniemy podskórnie bez uszkadzania tuszy zwierzyny czy narządów, co pozwala nam zmniejszyć niepotrzebną utratę mięsa bądź jej jakości, oraz znacznie przyśpieszyć prace.

 

Ostrza zostało wykonane z cieplnie obrobionej stali nierdzewnej 420J2 o twardość 57 HRC, dzięki czemu posiadają wyjątkową ostrą krawędź tnącą, oraz są niebywale wytrzymałe. Jaskrawopomarańczowy uchwyt noża zostały wykonany z TPR, co sprawia że posiada właściwości antypoślizgowe, oraz doskonale leży w dłoni, nawet podczas ciężkich i niezbyt komfortowych prac.

 

 

Oba ostrza otwierają się i zamykają niezależnie od siebie, za pomocą jednej ręki, oraz bezpiecznie blokują się w systemie blokady Backlock.

 

Wraz z nożem otrzymujemy również Komplet sześciu wymiennych ostrzy 3,5" ( 8,9 cm).

 

Do zestawu dołączono również składany brzeszczot z potrójnym szlifem zębów do penetracji nawet najtwardszych kości i drewna i aluminiową rękojeścią pokrytą antypoślizgową, jasno pomarańczową gumą TPR, która zapewnia bezpieczny, pewny chwyt nawet, gdy jest mokry. 

Tym samym tworzywem pokryto również nóż. 

 

 

Zestaw zawiera:

 

Więcej informacji
Producent Outdoor Edge
Długość całkowita Ogólnie: 20,3 cm | Brzeszczot: 23,9 cm
Długość klingi Ostrze noża: 8,9 cm | Ostrze do patroszenia: 7,9 cm | Brzeszczot: 11,1 cm
Stal klingi Nóż: Nierdzewna stal japońska 420J2 hartowana na 57 HRC| Brzeszczot: 65 Mn z chromowaną powłoką
Rękojeść Antypoślizgowa TPR
Pochwa Brak
Funkcja specjalna System wymiennych ostrzy | System z podwójnym ostrzem
Blokada Backlock
Waga 315g
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto