Spypoint CELL-LINK

540,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Spypoint CELL-LINK

Posiadasz fotopułapkę bez możliwości wysyłania zdjęć? Spypoint wychodzi na przeciw. Zaprojektowaliśmy całkiem nowy moduł do przesyłu zdjęć na Twój smartfon, który zmieni Twoją fotopułapkę z niewysyłającej na wysyłającą.

Kanadyjski producent SpyPoint specjalizujący się w produkcji i projektowaniu innowacyjnych urządzeń dla myśliwych znów zaskakuje. 

Tym razem prezentuje nam całkiem nową antenę wraz z możliwością wysyłania zdjęć prosto na naszego smartfona z fotopułapki, która nie miała takiej możliwości. Teraz jest w stanie to robić!

 

CELL-LINK to najnowsze rozwiązanie dla wszystkich modeli kamer leśnych bez możliwości wysyłania zdjęć. Połączenie świetnej anteny LTE, solidnego wykonania i przystępnej ceny czyni z niego nad wymiar porządany egzemplarz wysoce doceniany przez użytkowników.

Antena jest kompatybilna z akumulatorem litowym LIT-10 lecz również została przystosowana do zasilania poprzez  8 baterii AA. Dzięki temu długość jej działania będzie bardzo wysoka.

Aby zaczęła funkcjonować wystarczy tylko podłączyć ją do fotopułapki w gniazdo karty SD.

Ta antena z wbudowaną opcją LTE posiada jeszcze jeden ogromy plus dla klienta. Wraz z fotopułapką otrzymujemy skonfigurowaną kartę SIM, która umożliwia wysłanie co miesiąc 100 zdjęć całkowicie bezpłatnie bez żadnego abonamentu!

Jednocześnie jest najłatwiejszą w obsłudze z pośród dostępnych na rynku.

Mamy nad nią kontrolę z domu, z biura z każdego miejsca, gdzie mamy internet dzięki pobraniu i używaniu lekkiej aplikacji na Android i iOS.

Dzięki LTE zdjęcia wysyłane są jeszcze szybciej i bardziej niezawodnie.

Bezproblemowo łączy się z aplikacją w Twoim smartfonie.

Jako użytkownik masz również dostęp do pełnych informacji na temat naszej anteny. Dzięki prostej i lekkiej aplikacji z łatwością ustawisz ją z każdego miejsca uzyskując pełną kontrolę nad swoim sprzętem. Dzięki temu programowi sprawdzisz dokładnie o sile sygnału, czy stanie naładowania baterii itp.

100 zdjęć miesięcznie całkowicie za darmo.

Zdjęcia już po chwili będą znajdowały się u Ciebie na telefonie czy laptopie.

Nie ma potrzeby podchodzenia do anteny, aby coś zmienić. Wystarczy przez aplikację wejść do ustawień i bez problemu zrobimy to co potrzebujemy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które szczególnie docenimy podczas niesprzyjających warunków.

 

W zestawie otrzymujemy:

Karta SIM Spypoint
Kabel fotopułapki
Instrukcja w języku PL, pasek do montażu
Urządzenie Cell-Link

 

Cennik wysyłania MMS:

Pierwszych 30 dni za darmo, jako okres testowy bez limitu zdjęć. Po tym okresie dostępne są 3 różne pakiety:

5 € / miesiąc: 250 zdjęć i 7 dni historii zdjęć, przy jednorazowej płatności na 12 – miesięczny abonament opłata 4€ / miesiąc

10 € / miesiąc: 1000 zdjęć i nieograniczona historia zdjęć, przy jednorazowej płatności na 12 – miesięczny abonament opłata 7€ / miesiąc

15 € / miesiąc: nieograniczona ilość wysyłanych zdjęć i nieograniczona historia zdjęć, przy jednorazowej płatności na 12 – miesięczny abonament opłata 10€ / miesiąc.

Jeśli użytkownik nie wybierze żadnego abonamentu wówczas automatycznie włącza się tryb 100 zdjęć na miesiąc oraz 7 dni historii zdjęć. Po osiągnięciu limitu 100 zdjęć można dokupić abonament.

Więcej informacji
Producent SpyPoint
Czas ekspozycji Auto
Balans bieli Auto
Format zdjęć JPG
Moduł GSM Tak
Obustronna komunikacja Tak (aplikacja SpyPoint LINK)
Wbudowana lampa IR Tak
Częstotliwość IR 920nm
Zasilanie (w zestawie) Brak
Zasilanie dodatkowe (brak w zestawie) Akumulator litowy LIT-10 | 8 x AA
Sygnalizacja niskiego napięcia Tak
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto