Trójnóg Primos Trigger Stick Gen III™ 24-62''

749,00 zł
Czas dostawy: 7 - 14 dni roboczych

Trójnóg Primos Trigger Stick Gen III™ 24-62''

Trigger Stick trzeciej generacji to najlepszy, najwygodniejszy pastorał grawitacyjny firmy Primos Hunting z regulowaną głowicą z możliwością jej wymiany. Posiada antypoślizgowe łoże i uchwyt pistoletowy.

Primos Trigger Stick trzeciej generacji to najszybszy i najcichszy pastorał grawitacyjny. Głowica jest wręcz bezszelestna co jest ważne podczas podchodzenia zwierzyny, abyśmy mogli spokojnie położyć broń, dopasować wysokość i celnie oddać strzał.

 

Pastorał posiada na prawdę ergonomiczną głowicę, która jest najszybsza na rynku, bezszelestna oraz ręka nie poci się podczas trzymania rękojeści. Na samym końcu głowicy znajduje się zwieńczenie w kształcie litery "V", aby móc oprzeć broń. Jednakże tą głowicę można w na prawdę prosty i szybki sposób wymienić za pomocą jednego przycisku i blokady na rękojeści. Wymienna głowica jest przystosowana do przymocowania do niej aparatów, lunet, wsporników, lornetek.

Trójnóg primos Gen III - góry

Chwyt pistoletowy pozwala na dynamiczne dopasowanie wysokości dla wygody użytkownika. Bardzo łatwo można dzięki temu przejść z pozycji stojącej do klęczącej, czy nawet siedzącej dzięki odblokowaniu pierścienia znajdującego się na korpusie, przez co można rozłożyć na prawdę szeroko 3 dodatkowo twardsze nogi naszego pastorału.

 

Primos składa się do bardzo kompaktowych rozmiarów, mieści się w samochodzie, a nawet w plecaku.

Więcej informacji
Producent Primos Hunting
Kolor Beżowy
Wysokość minimalna 60,9 cm
Wysokość maksymalna 157,4 cm
Blokowanie nóg Tak
Wymienna głowica Tak
Zakres obrotu głowicy [°] 360
Kolor dominujący Stalowy
Kolor uzupełniający Kamuflaż
Typ szybkozłączek V-Yoke
Zastosowanie (przeznaczenie) Myślistwo
Okres gwarancyjny 24 miesiące
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto